O nas

Jesteśmy sklepem internetowym, który ma w swoim zapleczu produkty najlepszych marek. Wszystko po to, by móc zapewnić Państwu jak najlepszy komfort usługi i produkty, które odświeżą każde wnętrze.

W swojej kolekcji posiadamy firmy jak:

1. Tikkurila

To już 150 lat od kiedy firma ta dostarcza klientom w Europie i Rosji profesjonalne rozwiązania w zakresie dekoracji i ochrony powierzchni.

Farby Tikkurila wywodzą się z Finlandii, gdzie w 1862 roku została założona pierwsza ich fabryka. Do Polski producent zawitał w 1998 roku, gdzie szybko podbił serca rodaków. Marka ta nie tylko dba o sprzedaż ale także o nasze środowisko naturalne – została wynagrodzona jako pierwsza certyfikatem zarządzania ochroną środowiska! Specjaliści w firmie z roku na rok wymyślają coraz to nowsze, innowacyjne rozwiązania by produkt służył jak najlepiej klientom. Piękne kolory stworzone przez markę goszczą w polskich domach nie od dziś i zachwalane są przez najlepszych w branży.

2. Beckers

Firma Beckers jest marką pochodzenia szwedzkiego. Farby tej marki sprzedawane są na terenie Europy Wschodniej oraz Skandynawii. Marka powstała w 1865 roku.

Sam producent w swojej ofercie posiada 28 produktów oznaczonych znakiem Eco-label. Sam wynik daje Beckers pewną pozycję na fotelu lidera na europejskim rynku. Polski rynek oferuje 9 produktów posiadających owy znak.

Co oznacza znak Eco-label? Farby wyróżnione tym znakiem nie posiadają w swoim składzie żadnych toksycznych lub rakotwórczych substancji, tym samym są bezpiecznie dla wykonawcy jak i dla mieszkańca obiektu.

Beckers posiada w swojej ofercie rodzinę produktów Designer, czyli wodorozcieńczalna farba akrylowa, która dzięki swojej odporności na zmywanie jest niesamowicie trwała i łatwa w użytkowaniu. Produkty dostępne są zarówno w gotowych kolorach jak i produktach mieszalnikowych.

3. Jedynka

Jedynka jest polską marką, która na rynku pojawiła się w 1999 roku i bardzo szybko została jedną z ulubionych marek na rynku farbiarskim.

Oferta produktów Jedynka obejmuje najróżniejsze produkty do dekoracji ścian jak i do ochrony różnego rodzaju powierzchni w tym ścian, drewna, metalu oraz elewacji. Formuła produktów została opracowana tak, by sprostać potrzebom kupujących – proste i łatwe w użyciu rozwiązania są przyjemne do pracy i dlatego tak wielce doceniane na rynku. Każdy produkt marki Jedynka to produkt wysokiej jakości, który nie zaskakuję przykrymi niespodziankami podczas remontów. Dzięki prostocie zastosowanej w produktach, każdy może samodzielnie wykonać remont bądź wykończyć mieszkanie.

4. Bolix Styline

Linia zaprojektowana przez światowych specjalistów a wszystko, by sprostać wymaganiom konsumentów w zakresie jakości. Szeroka gama kolorów oraz innowacyjne systemy zastosowane przy tworzeniu produktu pozwalają na oszałamiające efekty. Bolix jest firmą pochodząca z Indii, gdzie wszechobecne kolory inspirują ludzi do tworzenia i to właśnie taką logikę rozwoju przyjęła sobie firma. Niesamowite kolory, których bogactwo i głębia zadziwia nie jednego.